Menukaart
Beoordelingen
Contact
colofon
LUNCHROOM ARRêT
All day breakfast
Belegde broodjes
Grillworst
Bakery
Salades
Sauzen
Smoothies en matcha's
Dranken
All day breakfast
Ham and cheese omelet
Omelet geserveerd op rustiek brood belegd met jonge 48 kaas, huis gesneden kalfsham en rauwkost
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Omelet gerookte kip
Geserveerd op brood met gerookte kipfilet en rauwkost
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Omelet avocado
Geserveerd op brood met een topping van avocado en rauwkost
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Omelet cheese
Omelet geserveerd op rustiek brood met jonge 48 kaas en rauwkost
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Omelet
Omelet geserveerd op rustiek brood met rauwkost.
€ 9,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Belegde broodjes
Al onze vleeswaren snijden wij dagelijks en komen van een ambachtelijke halal slager
Vitello tonnato
Belegde met huisgesneden kalfsham, rucola, tonijnmayonaise, parmigiano, pijnboompitten en truffel
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip andalouse
Belegd met warm gebakken kipfilet, mesclun sla, andalousesaus, tomaat, ui en komkommer
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
It's burrata
Belegd met rucola, pesto, fior di latte, granaatappeldressing, parmagiano, pijnboompitten en tomaat
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pastrami speciaal
Belegd met huisgesneden runderpastrami, truffelmayonaise, rucola, pijnboompitten, zongedroogde tomaat, pesto en parmigiano
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Philly cheese steak
Rustiek belegd met medium gegrilde kogelbiefstuk, cheddar, gegrilde ui, jalapeños, mesclun en huisgemaakte sirachamayonaise
€ 12,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spicy truffel beef
Huisgesneden gebraden gehakt, sriracha truffelmayonaise, mesclun sla, tomaat, ui en parmigiano
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken avocado
Geserveerd met tuinkruiden kipfilet, mesclune sla, avocado, ui, zongedroogde tomaat en huisgemaakte honing-mosterdsaus
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip Bali
Belegd met huisgesneden gerookte kipfilet, komkommer, sla, rode ui, en kerriemayonaise
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gerookte zalm
Rustiek belegde pistolet met bieslook roomkaas, gerookte zalm, rucola en avocado
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken pesto
Belegd met huisgemaakte pestomayonaise, rucola, gerookte kipfilet, pijnboompitten en tomaat
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Melted tuna
Belegd met huisgemaakte tonijnsalade, Jong 48 , tomaat, ui en pesto warm uit de oven
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pastrami honey mustard
Belegd met licht warmgebakken runderpastrami, mesclun, tomaat, rode ui en honing-mosterdsaus. Geserveerd op rustiek brood
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Melted chilli chicken
Belegd met warm gebakken kipfilet, mesclun, sirachamayonaise, sweetchilli, verse cheddar, tomaat en ui. Geserveerd op rustiek brood
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Boerengezond
Belegd met Jong 48 kaas, tomaat, ei, mesclun sla, komkommer en gerookte kipfilet
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Geitenkaas
Belegd met warm gebakken Chévre geitenkaas, tomaat, honing, rucola, walnoten en gedroogde abrikozen
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Caprese
Rustiek belegd met pesto, warm afgebakken mozzarella, zongedroogde tomaat, rucola en tomatentapenade
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Carpaccio
Belegd met filterdunne runderlende, truffelmayonaise, rucola, pesto, pijnboompitten en parmigiano
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Surf N’ turf
Met huisgemaakte dille mayonaise , biefstuk , gamba’s , mesclune , Parmezaanse kaas, tomaat en ui.
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gamba
Met huisgemaakte dille mayonaise, gegrilde garnalen, mesclune sla, tomaat en ui.
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken gamba’s
Gegrilde kip en gamba’s belegd met tomaat, ui, Andalouse saus en mesclune sla.
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Avocado sandwich
Belegd met bieslook roomkaas , avocado , mesclune sla zongedroogde tomaat, tomaat en pijnboompitten.
€ 9,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Smashed patty’s
2x smashed hamburger party’s op een met gemengde sla , cheddar , ui , tomaat en Zaanse mayonaise
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Grillworst
Grillworst bali
Onze huisgegrilde grillworst belegd op kerriemayonaise, rode ui en gemengde sla melange.
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Grillworst spicy truffel
Onze huisgegrilde grillworst belegd op siracha truffel mayonaise, rode ui en gemengde sla melange
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje grillworst special
Rustiek belegde pistolet met grillworst, pestomayonaise, rucola, pijnboompitten en zongedroogde tomaat
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje grillworst
Rustiek belegde pistolet met grillworst, sla en katjangsaus
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakery
Dunkin Donut
Dunkin donut
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Appeltaart
Roomboter appeltaart
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bananenbrood
Plak huisgemaakte bananenbrood met chocolade en pecannoten
€ 3,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Appelkaneel cake
Appelkaneel cake
€ 3,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crossaint kaas
Croissant met kaas uit de oven
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crossaint
Met jam of Nutella apart erbij
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chocoladebroodje
Petit pain
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salades
Chicken honey mustard salade
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pesto tuna salade
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Geitenkaas salade
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Carpaccio salade
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sauzen
Bakjes
Honingmosterdsaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Andalousesaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Katjangsaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pestomayonaise
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sirachamayonaise
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Truffelmayonaise
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Smoothies en matcha's
Matcha aardbei
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red berry smoothie
Smoothie van versgeperste sinaasappelsap, aardbeien en bosvruchten
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 15,00/l, 0,4l
Avocado smoothie
Volle melk en avocado
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 15,00/l, 0,4l
Tropical smoothie
Mango, ananas en sinaasappel
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 15,00/l, 0,4l
Popey's smoothie
Spinazie, banaan, dadel, kaneel, melk, rood fruit en amandelen
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 15,00/l, 0,4l
Matcha mango
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tropicolada smoothie
Aardbei, banaan, kokosmelk en appel
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 15,00/l, 0,4l
Matcha caramel
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Verse jus d'orange
Verse jus d'orange
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 15,00/l, 0,4l
Dranken
IJskoffie karamel
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fernandes Super Pineapple Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET ANANASSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Hawaii 250ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy The Winter Edition Fuji Appel & Gember
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spa rood
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Minute Maid Apple 330 ml
Appelsap uit Concentraat.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
IJskoffie vanille
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mojito watermeloen
+18
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mojito ananas
+18
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mojito redbull
+18
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spa blauw
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fristi 250ml
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Oasis tropical 330ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton Ice Tea Peach 330ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink Watermeloen 250ml
De Red Edition smaakt naar frisse watermeloen. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hero cassis 250ml
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,00/l, 0,25l
Lipton Ice Tea Green 330ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 14,00/l, 0,25l
Maaza tropical
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink Suikervrij 250ml
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 14,00/l, 0,25l
Maaza mango
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Oasis framboos aardbei
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Capri-Sun 200ml
€ 1,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,75/l, 0,2l
Fanta kiwi strawberry 330ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chocomel 250ml
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jouw bestelling
€ 0,00
0
Jouw bestelling